logo

W minionym tygodniu uczniowie Jedenastki brali udział a nagraniach kolęd, które wcześniej przygotowali. Na początku grudnia uczniowie klas I – VIII losowali kolędę/pastorałkę, za której wykonanie byli odpowiedzialni.

Akcja wspólnego kolędowania przyjęta została bardzo entuzjastycznie, zwłaszcza w oddziałach I-III, ale starsi koledzy również włożyli serce we wspólne śpiewanie, a nawet  granie.

Pomysły na wykonanie kolęd były różnorodne i dzięki temu każde nagranie jest nietuzinkowe i niepowtarzalne. Zbliżające się spotkania wigilijne będą świetną okazją, by posłuchać wykonań innych oraz wspólnie pokolędować.

Po raz kolejny uczniowie Jedenastki udowodnili, że potrafią jednoczyć się we wspólnej sprawie i stanąć na wysokości zadania.

Niech zarejestrowane przez kamerę wykonania, zostaną piękną pamiątką
i wprowadzą nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Koordynatorem akcji wspólnego kolędowania była p. Natalia Janowska, a operatorem kamery p. Natalia Michalska.

Klasa 2c

Klasa 3c